Telefon
Instagram
WhatsApp
TikTok

Nevten, hayatınıza konfor ve keyif katan, her mevsim yaşanabilir yeni dış mekanlar yaratmak amacıyla 2010 yılında kurulmuş bir aile şirketidir.

  • Fatih Mah. Devlet Yolu Üstü No:225/1 Altınova – Yalova
  • info@nevten.com
  • +90 850 244 37 58
  • +90 850 244 37 58
Nevten Sanayi Bakanına ev sahipliği yaptı..

Nevten Sanayi Bakanına ev sahipliği yaptı..

Bakan Mustafa Varank, Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Milletvekili Meliha Akyol, AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, YTSO Başkanı Tahsin Becan, Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ile toplu gerçekleştirilen ziyarette, fabrikanın AR-GE merkezi ve Showroom alanları gezilerek, üretim hakkında bilgiler verildi.

Bakan Varank ile görüşen Firma Yöneticisi Nevzat Samancı, üretim hakkında bilgiler vererek hali hazırdaki ve gelecekteki yatırım planlarından bahsetti.

Sayısı her gün artan bayi yapılanması ve başta Amerika, Avrupa, Balkan ve Ortadoğu olmak üzere 80 ülkeye, 20’den fazla çeşit ürününü sunarak, ülkemizde ve dünyada adını duyuran Nevten’in; gelecek dönemde yeni yatırımlarla birlikte üretimini 4 kat arttıracağı da açıklandı.  Güneşin ve yağmurun olduğu her yerde markasını duyurmayı hedefleyen Nevten, üretim ve yatırımlarıyla Bakan Varank’tan tam not aldı.

Bakan Varank, takdim edilen hediye ile birlikte teşekkürleri de kabul ederek fabrikadan ayrıldı.

Haberin detayı için aşağıda yer alan linki tıklayabilirsiniz.

https://www.manset.com.tr/sanayi-ve-teknoloji-bakani-varank-nevteni-ziyaret-etti

 

Nevten, Almanya’da fuara damga vurdu..
02 Mart 2024, 09:47