Telefon
Instagram
WhatsApp
TikTok

Nevten, hayatınıza konfor ve keyif katan, her mevsim yaşanabilir yeni dış mekanlar yaratmak amacıyla 2010 yılında kurulmuş bir aile şirketidir.

  • Fatih Mah. Devlet Yolu Üstü No:225/1 Altınova – Yalova
  • info@nevten.com
  • +90 850 244 37 58
  • +90 850 244 37 58
Hakkımızda

Hakkımızda

Nevten, hayatınıza konfor ve keyif katan, her mevsim yaşanabilir yeni dış mekanlar yaratmak amacıyla 2010 yılında kurulmuş bir aile şirketidir.
15.000 m2 alan üzerine kurulu fabrikasında Pergola, Bioklimatik, Açılır Çatı, Cam Sistemleri, Tente, Zip Perde vb. 20'den fazla ürün çeşidi ve aksesuar üretmekte ve pazarlamaktadır.

Profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli satış ve pazarlama departmanı, eşitlikçi ve katılımcı politikası, kadın istihdamına önem veren çalışma modeliyle sektöre öncülük etmektedir.

Çevreye zarar vermeden çocuklara yaşanabilir bir dünya bırakmayı hedefleyen, teknolojiye ve çağın ihtiyaçlarına ayak uyduran üretim anlayışıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaran firmamız, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak ürünler geliştirip sunmaktadır.
Paylaşarak büyüme ilkesiyle hareket eden NEVTEN , başta Avrupa, Amerika ve Orta Doğu olmak üzere yurt içinde 81 ile, yurt dışında ise 80 ülkeye yaptığı ihracatla satış ağını sürekli genişleterek uluslararası alanda adından sıkça söz ettiren bir firma haline gelmiştir.

Misyonumuz
Sorumluluk duygusuyla detaylara önem veren, yenilikçi teknoloji, ürün ve tasarımlarımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutan, en yüksek kalitede ürünler üreterek, yaşam alanlarınıza şıklık, konfor ve refah katan yeni dış mekanlar yaratmayı hedefliyoruz. Amacımız sizlerin her mevsim yaşanabilir bir hayat yaşamanızı sağlamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz
NEVTEN olarak ilkemiz; teknolojiye, sektöre, müşterilerimize, çalışanlarımıza yatırım yapmak; dış mekan ürünleri sektöründe söz sahibi, öncü, dinamik, kendini yenileyebilen, kaliteli ürünler üreten, ARGE ve insana yatırım yapan, ülkesinde ve yurt dışında giderek büyüyen ve güçlenen bir marka olmak.