Telefon
Instagram
WhatsApp
TikTok

Nevten, hayatınıza konfor ve keyif katan, her mevsim yaşanabilir yeni dış mekanlar yaratmak amacıyla 2010 yılında kurulmuş bir aile şirketidir.

  • Fatih Mah. Devlet Yolu Üstü No:225/1 Altınova – Yalova
  • info@nevten.com
  • +90 850 244 37 58
  • +90 850 244 37 58

Üretim ve Kalite

ÜRETİM VE KALİTE

Üretim tesisimizde CAD-CAM destekli model tasarımı, modellere ait kalıpların CNC makinelerde üretimi, alüminyum külçelerin potada eritilip metal enjeksiyon makinelerinde üretimi yapılmaktadır.

Ürünlerin parçaları otomatik konveyörlü fırınlarda geniş RAL Kodu seçenekleri kullanılarak toz boya yöntemi ile boyanmakta olup, ürünlerin metal aksamları ve profilleri üretim hatlarında sökülerek uygun proseslerde üretilmektedir.

Ar-Ge'ye önem veren firmamız, sürekli yenilik ilkesiyle talep edilen ürünler üzerinde yaratıcı çözümler üretmeye devam etmekte olup, gelişmiş test cihazları sayesinde ürünleri teslim etmeden önce kontrol etme olanağına sahiptir.

Uluslararası ve ulusal standartlara göre üretim yapan firmamız, müşteri odaklı kalite anlayışıyla ISO 9001 belgesini almaya hak kazanmıştır. Ayrıca ürünlerimizin kalitesi uluslararası tarafsız bir izleme kuruluşu olan TÜV tarafından onaylanmış, CE ve TÜV GS sertifikaları ile belgelendirilmiştir.

 

ISO 9001 KALİTE YÖNETİMİ

Kalite politikamızı, çalışanlarımızın kültürünü ve müşterilerimizin beklentilerini dikkate alarak, dünyadaki en yaygın standartlardan biri olan ISO 9001 kalite yönetim sistemi doğrultusunda ve olumlu etki yaratan bir programla oluşturduk.

Kalite Politikamız Faaliyetlerimizin ve ürünlerimizin kalitesini geliştirmek ve verimliliği sağlamaktır.

"BAYİLERİMİZLE EL ELE DÜNYAYA ÜRETİM" sloganıyla sektördeki uzun yolculuğumuz; Müşterilerimizin, çalışanlarımızın, kısacası bu serüvende yol arkadaşı olduğumuz tüm kişi ve kuruluşların erişimine açık olup, şirketimizin temel amacı onların görüş ve önerilerini almak ve kalitemizi sürekli geliştirmektir.